Avslutad
2 st takfotogenlampor, ej kompletta
4306
SlutprisInga bud
Avslutad
8 st. stolar, moderna
4333
8 st. stolar, moderna
Slutpris300 SEK
Avslutad
Robotdammsugare, iRobot, Romba
4150
Slutpris500 SEK
Avslutad
Matbord med iläggsskiva, NC möbler AB, 2006
4334
Slutpris250 SEK
Avslutad
Låda med handtag, 1900-talets första hälft
4337
Slutpris500 SEK
Avslutad
Liten byrå, Gustaviansk stil, 1900-tal
4338
Slutpris350 SEK
Avslutad
1 par lampbord, 1900-talets andra hälft
4340
SlutprisInga bud
Avslutad
Karmstol, J42 Børge Mogensen, FDB Möbler, Danmark
4341
Slutpris350 SEK
Avslutad
Stol, modern, troligen Indiska
4342
Slutpris200 SEK
Avslutad
Golvlampa Luxus modellnr. 333, 1900-talets andra hälft
4344
Slutpris250 SEK
Avslutad
Löpband, Attract
4345
Löpband, Attract
Slutpris250 SEK
Avslutad
Hörnskåp, barockstil, allmoge, daterad 1763
4346
Slutpris500 SEK
Avslutad
Dammsugare, Electrolux, U00RIGINWR
4358
Slutpris650 SEK
Avslutad
5 st. etsningar, Olle Axling
4360
5 st. etsningar, Olle Axling
Slutpris200 SEK
Avslutad
3 st. blandteknik, oidentifierad konstnär
4361
SlutprisInga bud
Avslutad
2+1 reliefer, 1900-tal
4362
2+1 reliefer, 1900-tal
SlutprisInga bud
Avslutad
Kamerastativ, Manfrotto, 190XB, Italien
4363
Slutpris450 SEK
Avslutad
Pressmaskin med tillbehör, Uponor, Mini 32 KSPO
4364
Slutpris1 700 SEK
Avslutad
Parti miniatyrer Amerikanska fotbollshjälmar ca.49 st.
4365
Slutpris200 SEK
Avslutad
Äldre plunta, 1800-tal
4366
Äldre plunta, 1800-tal
SlutprisInga bud
Avslutad
1 par gardinlängder, moderna, 2*162*132 cm.
4369
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre gardinkappa, 1900-talets första hälft, 31*198 cm.
4370
Slutpris200 SEK
Avslutad
5 st. tidningar, tidningen Se´s sportutgåvor
4371
SlutprisInga bud
Avslutad
10 st. assietter, Bodum, moderna
4372
Slutpris250 SEK
Avslutad
Tallrikar samt assietter, Skultuna, 15+13 st.
4374
Slutpris250 SEK
Avslutad
4 st. manuella sträckfilmshållare
4376
Slutpris300 SEK
Avslutad
Vagga/barnsäng, 1900-talets andra hälft
4378
Slutpris200 SEK
Avslutad
Rollator, Server, SRWRL600
4379
Rollator, Server, SRWRL600
Slutpris200 SEK
Avslutad
1 par taklampor, Fagerhult, 1900-talets andra hälft
4394
SlutprisInga bud
Avslutad
1 par termobyxor, durAtec exterme, 8848 Altitude
4399
Slutpris200 SEK
Avslutad
Bordslampa, Herstal, Lime E14, 1980/90-tal
4400
Slutpris250 SEK
Avslutad
2 st. filmkameror, Sony, DCR-TRV310E och CCD-V30E
4401
Slutpris450 SEK
Avslutad
Bordslampa, omarbetad vas, orientalisk, Kina
4405
SlutprisInga bud
Avslutad
Bordslampa, Elit 702, 1900-talets andra hälft
4406
SlutprisInga bud
Avslutad
Parti verktyg, varierande fabrikat och användningsområde
4402
Slutpris250 SEK
Avslutad
Metallback/korg med handtag, 1900-tal
4410
SlutprisInga bud
Avslutad
Samling mortlar, ca. 22 delar
4411
Samling mortlar, ca. 22 delar
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
Kristallkrona, Empirestil, 1900-talets första hälft
4412
Slutpris700 SEK
Avslutad
Oljemålning på duk, tillskriven Evy Låås
4413
SlutprisInga bud
Avslutad
Färglitografi, Mats Hådell
4419
Färglitografi, Mats Hådell
SlutprisInga bud
Avslutad
Oljemålning på duk, Gerhard Karlmark
4420
Slutpris200 SEK
Avslutad
Färglitografi, Stig Slas Claesson
4421
Slutpris200 SEK
Avslutad
Oljemålning på duk, Anshelm Dahl
4422
SlutprisInga bud
Avslutad
Kompressor, FX, 225 new generation
4435
Slutpris850 SEK
Avslutad
Lodur, GB, 1900-tal, mahogny
4445
Lodur, GB, 1900-tal, mahogny
Slutpris900 SEK
Avslutad
2 st. äldre bordsur, Junghans samt Jerome & Co.
4465
Slutpris200 SEK
Avslutad
Äldre radioapparat, AGA, typ 2743
4466
SlutprisInga bud
Avslutad
Bordskista, 1800-tal
4467
Bordskista, 1800-tal
SlutprisInga bud