Avslutad
Pall "elefantfot" Kik Step, England
4311
Slutpris300 SEK
Avslutad
Skåp Postfack 1900-tal
4318
Skåp Postfack 1900-tal
Slutpris700 SEK
Avslutad
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
4653
Slutpris2 100 SEK
Avslutad
Oljemålning, Gösta Larson, Hamnmotiv
4578
Slutpris400 SEK
Avslutad
1 par stolar design Niel Jonsson, 1900-talets slut
4310
Slutpris900 SEK
Avslutad
Affisch, Mumin, efter Tove Jansson
4587
Slutpris500 SEK
Avslutad
2 st. pianopall, 1900-talets första hälft
4339
Slutpris250 SEK
Avslutad
Golvlampa AB Armaturhantverk, 1950-tal
4343
Slutpris450 SEK
Avslutad
1 par äldre skoblock, England, Peal´s SP
4584
Slutpris500 SEK
Avslutad
1 par ljusstakar samt liten vas, silver, 1950-tal
4349
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
Affisch, Aubrey Beardsley
4591
Affisch, Aubrey Beardsley
Slutpris600 SEK
Avslutad
6 st stolar Orkesterstolen
4677
6 st stolar Orkesterstolen
Slutpris900 SEK
Avslutad
Slipmaskin, Luna De Luxe, typ Sfle 90 L-4
4322
Slutpris2 900 SEK
Avslutad
Tält, The North Face
4674
Tält, The North Face
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
Samling pipor, inramad
4649
Samling pipor, inramad
Slutpris950 SEK
Avslutad
Väggspegel, 1900-tal
4359
Väggspegel, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Avslutad
Kompakt digitalkamera, Canon
4675
Kompakt digitalkamera, Canon
Slutpris2 000 SEK
Avslutad
Golvlampa, Staken, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft
4451
Slutpris1 600 SEK
Avslutad
Oljemålning blommor Hans-Erik Eriksson
4769
Slutpris300 SEK
Avslutad
6 st. böcker Ernie serien Bud Grace
4398
Slutpris400 SEK
Avslutad
Oljemålning på duk, Calle Örnemark
4426
Slutpris850 SEK
Avslutad
572
Slutpris3 400 SEK
Avslutad
4 st. bilmodeller, Franklin mint precision models 1:24
4775
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
Golv-/bordslampa, TABO, typ 1, 1900-talets första hälft
4450
Slutpris1 300 SEK
Avslutad
Färglitografi, Richard Ryan
4636
Färglitografi, Richard Ryan
Slutpris400 SEK
Avslutad
Halvmånebord, tvådelat med iläggsskiva, 1800-tal
4443
Slutpris800 SEK
Avslutad
Enhjuling, oidentifierat fabrikat
4452
Slutpris400 SEK
Avslutad
Halvakustisk gitarr, Harley Benton, HBO-850SB
4477
Slutpris800 SEK
Avslutad
4524
Slutpris2 200 SEK
Avslutad
Soffbord, 1900-talets andra hälft
4722
Slutpris950 SEK
Avslutad
2 st. stekgrytor, Timo Sarpaneva, Rosenlew
4597
Slutpris850 SEK
Avslutad
Blandteknik, Yves B. Asket
4703
Blandteknik, Yves B. Asket
Slutpris350 SEK
Avslutad
Blombänk, 1900-talets andra hälft
4513
Slutpris450 SEK
Avslutad
4776
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
Minidisc- samt CD/DVD- spelare, Sony
4821
Slutpris500 SEK
Avslutad
1 par fåtöljer, 1900-talets andra hälft
4730
Slutpris550 SEK
Avslutad
Gitarrförstärkare, Blackstar, Stereo 10 V2
4478
Slutpris400 SEK
Avslutad
573
Slutpris2 000 SEK
Avslutad
1 par snurrfåtöljer, Conform, 1980-tal
4481
Slutpris300 SEK
Avslutad
1 par barstolar Retro 1900-talets andra hälft
4476
Slutpris700 SEK
Avslutad
Parti postfriska frimärken, Sverige
4738
Slutpris450 SEK
Avslutad
4739
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
Kaffe- samt tekanna, Sigvard Bernadotte och Alessi
4483
Slutpris300 SEK
Avslutad
4740
Slutpris800 SEK
Avslutad
3 st. äldre snusdosor samt fickur, 1900-talets första hälft
4808
Slutpris250 SEK
Avslutad
Taklampa, Bumling  Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus
4809
Slutpris750 SEK
Avslutad
Matservisdelar Pigg Kjell Blomberg, Upsala-Ekeby, Gefle, 25 delar
4484
Slutpris400 SEK
Avslutad
Hatthylla, 1900-talets andra hälft
4388
Slutpris350 SEK