Avslutad
Taklampa, jugend
567
Taklampa, jugend
SlutprisInga bud
Avslutad
Parti diverse, 13 delar
564
Parti diverse, 13 delar
Slutpris200 SEK
Avslutad
Dragspel i väska, HB Registrato
561
Slutpris300 SEK
Avslutad
Litet fat/skål, 1900-tal
566
Litet fat/skål, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Avslutad
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
4799
Slutpris1 400 SEK
Avslutad
Metallaffisch The Painted World
4771
SlutprisInga bud
Avslutad
Textiltryck rosor och akvileja Jobs
4770
Slutpris250 SEK
Avslutad
Oljemålning, Kjerstin Stjernlöf
4768
Slutpris400 SEK
Avslutad
Oljemålning, Hans Fritzdorf
4767
Oljemålning, Hans Fritzdorf
Slutpris200 SEK
Avslutad
Golvur, 1800-tal
4760
Golvur, 1800-tal
Slutpris250 SEK
Avslutad
Golvur, Tempus Fugit, 1900-tal
4759
SlutprisInga bud
Avslutad
Oljemålning, oidentifierad konstnär
4682
Slutpris200 SEK
Avslutad
Litografi, Lars Herder
4574
Litografi, Lars Herder
SlutprisInga bud
Avslutad
Litografi, Laila Prytz
4571
Litografi, Laila Prytz
Slutpris200 SEK
Avslutad
Parti vinylskivor, singel/EP, blandade genrer
4440
Slutpris650 SEK
Avslutad
4436
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
1 par bokstöd Jordglober 1900-tal
4838
Slutpris600 SEK
Avslutad
Skålfat, Bertil Vallien, Kosta Boda
4837
SlutprisInga bud
Avslutad
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
4829
Slutpris250 SEK
Avslutad
4438
Slutpris750 SEK
Avslutad
Taklampa, 1900-tal
4839
Taklampa, 1900-tal
Slutpris850 SEK
Avslutad
4 st. motorcykelmodeller, Franklin mint precision models 1:18
4803
Slutpris950 SEK
Avslutad
2 st. bilmodeller, Franklin mint precision models 1:24
4801
Slutpris700 SEK
Avslutad
4 st. bilmodeller, Franklin mint precision models 1:24
4800
Slutpris450 SEK
Avslutad
1 par sängbord, 1900-tal, Italien
4828
Slutpris1 800 SEK
Avslutad
Bordslampa, bouillotte stil, 1900-tal
4751
SlutprisInga bud
Avslutad
Mahjongspel, 1900-talet andra hälft
4750
Slutpris200 SEK
Avslutad
4798
Slutpris500 SEK
Avslutad
2 st. bordsur, 1900-tal
4748
2 st. bordsur, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Avslutad
1 par golvlampor, 1900-talets andra hälft
4820
Slutpris350 SEK
Avslutad
1 par väggskulpturer, Margot Öjemark-Wiik
4747
Slutpris250 SEK
Avslutad
Skrivbord, Engelsk stil, 1900-tal
4713
Slutpris200 SEK
Avslutad
5 st. motorcykelmodeller, Franklin mint precision models 1:18
4802
Slutpris1 300 SEK
Avslutad
Oljemålning på duk, Leonard Wiedh
4709
Slutpris200 SEK
Avslutad
Jobs textiltryck, blomsterstilleben kurbits, signerad kopia efter Vinter Karl Hansson, H Jobs 1952
4710
Slutpris850 SEK
Avslutad
2 st. oljemålningar, oidentifierade konstnärer
4708
Slutpris200 SEK
Avslutad
Äldre oljemålning på duk, oidentifierad konstnär
4707
SlutprisInga bud
Avslutad
Signerad Affisch Katt o Råtta II Lasse Åberg
4706
Slutpris350 SEK
Avslutad
Parti kartor, bl. a. officiella Stockholmskartan 1:10000
4705
Slutpris300 SEK
Avslutad
Apoteksmortel, 18/1900-tal
4648
Apoteksmortel, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Avslutad
1 par figuriner Man och Kvinna  Ungern, 1900-tal
4651
SlutprisInga bud
Avslutad
4+1 figurin, JIE, Barn och ungdomar 1900-talets andra hälft
4652
SlutprisInga bud
Avslutad
Matservis, Hackefors, 58 delar, 1900-talets andra hälft
4654
Slutpris250 SEK
Avslutad
Litografi, Nisse Zetterberg
4629
Litografi, Nisse Zetterberg
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre grafiskt tryck Orbis geographica ac hydrograpica tabvla 1643
4628
SlutprisInga bud
Avslutad
Kristallampa, 1900-tal
4616
Kristallampa, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Avslutad
Kristallampa, 1900-tal
4615
Kristallampa, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Avslutad
Taklampa, 1900-tal
4612
Taklampa, 1900-tal
Slutpris250 SEK