4823 Sideboard med spegel, rokokostil, 1900-tal, Italien

440a_8dcfcae4f66b174_med.jpeg
  • 440a_8dcfcae4f66b174_sm.jpeg
  • 440b_8dcfcae50aa6b41_sm.jpeg
  • 440c_8dcfcae51d28af5_sm.jpeg
  • 440d_8dcfcae52f29bfb_sm.jpeg
  • 440e_8dcfcae5442cc66_sm.jpeg
  • 440f_8dcfcae55b783fe_sm.jpeg
  • 440g_8dcfcae57326681_sm.jpeg
fanerat i olika träslag, H 97-180, B 188, D 59cm. slitage, skador, torrsprickor, repor, fläckar och märken, saknar nyckel, från rökar hem

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK