Avslutad
Pall "elefantfot" Kik Step, England
4311
Slutpris300 SEK
Avslutad
Skåp Postfack 1900-tal
4318
Skåp Postfack 1900-tal
Slutpris700 SEK
Avslutad
1 par stolar design Niel Jonsson, 1900-talets slut
4310
Slutpris900 SEK
Avslutad
2 st. pianopall, 1900-talets första hälft
4339
Slutpris250 SEK
Avslutad
6 st stolar Orkesterstolen
4677
6 st stolar Orkesterstolen
Slutpris900 SEK
Avslutad
Väggspegel, 1900-tal
4359
Väggspegel, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Avslutad
Halvmånebord, tvådelat med iläggsskiva, 1800-tal
4443
Slutpris800 SEK
Avslutad
Soffbord, 1900-talets andra hälft
4722
Slutpris950 SEK
Avslutad
Blombänk, 1900-talets andra hälft
4513
Slutpris450 SEK
Avslutad
1 par fåtöljer, 1900-talets andra hälft
4730
Slutpris550 SEK
Avslutad
1 par snurrfåtöljer, Conform, 1980-tal
4481
Slutpris300 SEK
Avslutad
1 par barstolar Retro 1900-talets andra hälft
4476
Slutpris700 SEK
Avslutad
Hatthylla, 1900-talets andra hälft
4388
Slutpris350 SEK
Avslutad
Matbord, 1900-tal
4323
Matbord, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Avslutad
Pall industri design, 1900-talets andra hälft
4312
SlutprisInga bud
Avslutad
Snurrfåtölj med fotpall, 1900-talets senare del
4315
Slutpris350 SEK
Avslutad
Matbord, 1900-talets andra hälft
4319
Slutpris600 SEK
Avslutad
1 par regissörstolar, 1900-talets andra hälft
4336
Slutpris800 SEK
Avslutad
Hyvelbänk, 1900-tal
4442
Hyvelbänk, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Avslutad
Spelbord, 1900-tal
4444
Spelbord, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Avslutad
Supskåp Oljemålning med landskap
4460
Slutpris600 SEK
Avslutad
Stol Myran Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark
4507
Slutpris550 SEK
Avslutad
Stol Safarimodell Børge Jensen
4506
Slutpris950 SEK
Avslutad
Skrivbord med hurtsar, 1900-talets andra hälft
4509
Slutpris250 SEK
Avslutad
Soff-/lampbord, 1960-tal
4511
Soff-/lampbord, 1960-tal
Slutpris200 SEK
Avslutad
2 st. piedestaler, 1900-tal
4514
2 st. piedestaler, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Avslutad
Byrå, rokokostil, 1900-tal
4516
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Avslutad
Snurrpall, justerbar höjd
4676
Snurrpall, justerbar höjd
Slutpris450 SEK
Avslutad
Skåp med låda, 1900-talets första hälft
4805
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
Byrå, gustavianskstil, 1900-tal
4806
Slutpris550 SEK
Avslutad
Väggspegel, gustaviansk stil, 1900-tal
4817
Slutpris250 SEK
Avslutad
Väggspegel, 1900-tal
4559
Väggspegel, 1900-tal
SlutprisInga bud
Avslutad
2 st. väggspeglar "Antik stil" moderna
571
SlutprisInga bud
Avslutad
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
4829
Slutpris250 SEK
Avslutad
1 par sängbord, 1900-tal, Italien
4828
Slutpris1 800 SEK
Avslutad
Skrivbord, Engelsk stil, 1900-tal
4713
Slutpris200 SEK
Avslutad
6 st. stolar, 1900-talets andra hälft
4508
SlutprisInga bud
Avslutad
Bäddsoffa, 1900-tal
4512
Bäddsoffa, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Avslutad
Sideboard med spegel, rokokostil, 1900-tal, Italien
4824
Slutpris200 SEK
Avslutad
4823
Slutpris200 SEK
Avslutad
Vitrinskåp, rokokostil, 1900-tal, Italien
4822
Slutpris350 SEK
Avslutad
8 st. stolar, moderna
4333
8 st. stolar, moderna
Slutpris300 SEK
Avslutad
Matbord med iläggsskiva, NC möbler AB, 2006
4334
Slutpris250 SEK
Avslutad
Liten byrå, Gustaviansk stil, 1900-tal
4338
Slutpris350 SEK
Avslutad
1 par lampbord, 1900-talets andra hälft
4340
SlutprisInga bud
Avslutad
Karmstol, J42 Børge Mogensen, FDB Möbler, Danmark
4341
Slutpris350 SEK
Avslutad
Stol, modern, troligen Indiska
4342
Slutpris200 SEK
Avslutad
Hörnskåp, barockstil, allmoge, daterad 1763
4346
Slutpris500 SEK