- AllaRensa filter
4311
Pall "elefantfot" Kik Step, England
Slutpris300 SEK
4318
Skåp Postfack 1900-tal
Slutpris700 SEK
4653
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
Slutpris2 100 SEK
4578
Oljemålning, Gösta Larson, Hamnmotiv
Slutpris400 SEK
4587
Affisch, Mumin, efter Tove Jansson
Slutpris500 SEK
4339
2 st. pianopall, 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK
4343
Golvlampa AB Armaturhantverk, 1950-tal
Slutpris450 SEK
4584
1 par äldre skoblock, England, Peal´s SP
Slutpris500 SEK
4349
1 par ljusstakar samt liten vas, silver, 1950-tal
Slutpris1 100 SEK
4591
Affisch, Aubrey Beardsley
Slutpris600 SEK
4677
6 st stolar Orkesterstolen
Slutpris900 SEK
4322
Slipmaskin, Luna De Luxe, typ Sfle 90 L-4
Slutpris2 900 SEK
4674
Tält, The North Face
Slutpris1 000 SEK
4649
Samling pipor, inramad
Slutpris950 SEK
4359
Väggspegel, 1900-tal
Slutpris250 SEK
4675
Kompakt digitalkamera, Canon
Slutpris2 000 SEK
4451
Golvlampa, Staken, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 600 SEK
4769
Oljemålning blommor Hans-Erik Eriksson
Slutpris300 SEK
4398
6 st. böcker Ernie serien Bud Grace
Slutpris400 SEK
4426
Oljemålning på duk, Calle Örnemark
Slutpris850 SEK
572
Slutpris3 400 SEK
4775
4 st. bilmodeller, Franklin mint precision models 1:24
Slutpris1 100 SEK
4450
Golv-/bordslampa, TABO, typ 1, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
4636
Färglitografi, Richard Ryan
Slutpris400 SEK
4443
Halvmånebord, tvådelat med iläggsskiva, 1800-tal
Slutpris800 SEK
4452
Enhjuling, oidentifierat fabrikat
Slutpris400 SEK
4477
Halvakustisk gitarr, Harley Benton, HBO-850SB
Slutpris800 SEK
4524
Slutpris2 200 SEK
4722
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris950 SEK
4597
2 st. stekgrytor, Timo Sarpaneva, Rosenlew
Slutpris850 SEK
4703
Blandteknik, Yves B. Asket
Slutpris350 SEK
4513
Blombänk, 1900-talets andra hälft
Slutpris450 SEK
4776
Slutpris1 000 SEK
4821
Minidisc- samt CD/DVD- spelare, Sony
Slutpris500 SEK
4730
1 par fåtöljer, 1900-talets andra hälft
Slutpris550 SEK
4478
Gitarrförstärkare, Blackstar, Stereo 10 V2
Slutpris400 SEK
573
Slutpris2 000 SEK
4481
1 par snurrfåtöljer, Conform, 1980-tal
Slutpris300 SEK
4476
1 par barstolar Retro 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
4738
Parti postfriska frimärken, Sverige
Slutpris450 SEK
4739
Slutpris1 100 SEK
4483
Kaffe- samt tekanna, Sigvard Bernadotte och Alessi
Slutpris300 SEK
4740
Slutpris800 SEK
4808
3 st. äldre snusdosor samt fickur, 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK
4809
Taklampa, Bumling Anders Pehrsson för Ateljé Lyktan, Åhus
Slutpris750 SEK
4484
Matservisdelar Pigg Kjell Blomberg, Upsala-Ekeby, Gefle, 25 delar
Slutpris400 SEK
4388
Hatthylla, 1900-talets andra hälft
Slutpris350 SEK
4810
Emaljerad skylt Mazetti´s Chokolad & Cacao
Slutpris2 300 SEK