4559 Väggspegel, 1900-tal

242a_8dcf9a69e8c3b71_med.jpeg
  • 242a_8dcf9a69e8c3b71_sm.jpeg
  • 242b_8dcf9a69f112935_sm.jpeg
  • 242c_8dcf9a69fb12f8d_sm.jpeg
blyinfattat glas, 78*41 cm. vissa repor och märken

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK