4824 Sideboard med spegel, rokokostil, 1900-tal, Italien

441b_8dcfcae6228dac3_med.jpeg
  • 441b_8dcfcae6228dac3_sm.jpeg
  • 441a_8dcfcae5c63a341_sm.jpeg
  • 441c_8dcfcae6333a173_sm.jpeg
  • 441d_8dcfcae6447fe47_sm.jpeg
  • 441e_8dcfcae654d2cd6_sm.jpeg
  • 441f_8dcfcae66859389_sm.jpeg
  • 441g_8dcfcae676a71a3_sm.jpeg
  • 441h_8dcfcae683485b8_sm.jpeg
fanerat i olika träslag, H 97-195, B 188, D 59cm. slitage, skador, torrsprickor, repor, fläckar och märken, saknar nyckel, från rökar hem

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK