4566 2 st litografier, Sven Gedin, Stockholmsmotiv

483a_8dcf999ff603b3e_med.jpeg
  • 483a_8dcf999ff603b3e_sm.jpeg
  • 483b_8dcf999ffe1ed04_sm.jpeg
  • 483c_8dcf99a006fe15d_sm.jpeg

signerade och numrerade, mått på ram H 40 B 51 cm

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK