- Klockor, kamerorRensa filter
4675
Kompakt digitalkamera, Canon
Slutpris2 000 SEK
4807
Herrarmbandsur, Citizen, Eco-Drive
Slutpris1 100 SEK
4393
2 st. äldre kameror, Agfa samt Kodak
Slutpris200 SEK
4462
Kamera Nikon, EM, med extra objektiv
Slutpris350 SEK
4737
Digitalkamera, Panasonic, Lumix DMC-GX7
Slutpris1 800 SEK
4735
Parti kameror och objektiv m.m. ca. 15 delar
Slutpris2 100 SEK
4552
Armbandsur, Omega Seamaster, 1950-tal
Slutpris2 600 SEK
4553
Parti klockor, ca. 20 delar, Certina, Timex m. fl.
Slutpris400 SEK
4816
Lodur, 1900-talets första hälft
Slutpris1 200 SEK
4760
Golvur, 1800-tal
Slutpris250 SEK
4759
Golvur, Tempus Fugit, 1900-tal
SlutprisInga bud
4748
2 st. bordsur, 1900-tal
Slutpris350 SEK
3977
Väggpendyl, Westerstrand Töreboda, 1900-tal
Slutpris200 SEK
4305
Parti fotoutrustning
Slutpris300 SEK
4363
Kamerastativ, Manfrotto, 190XB, Italien
Slutpris450 SEK
4401
2 st. filmkameror, Sony, DCR-TRV310E och CCD-V30E
Slutpris450 SEK
4445
Lodur, GB, 1900-tal, mahogny
Slutpris900 SEK
4465
2 st. äldre bordsur, Junghans samt Jerome & Co.
Slutpris200 SEK
4471
Väggpendyl, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
4715
Golvur, GB, 18/1900-tal Mini
SlutprisInga bud
4752
2 st. äldre bordsur, 1900-tal
SlutprisInga bud