- HusgerådRensa filter
4310
1 par stolar design Niel Jonsson, 1900-talets slut
Slutpris900 SEK
4597
2 st. stekgrytor, Timo Sarpaneva, Rosenlew
Slutpris850 SEK
4483
Kaffe- samt tekanna, Sigvard Bernadotte och Alessi
Slutpris300 SEK
4695
Skål, Alessi, Italien, modern
Slutpris400 SEK
4390
Kaffebryggare, Moccamaster, Techni vorm, Clubline
Slutpris950 SEK
4391
Matberedare, Electrolux, EKM4300
Slutpris1 400 SEK
4696
Bestickservis, 26 delar, 19/2000-tal
SlutprisInga bud
4691
Fiskbestick Grand Prix Kay Bojesen, 12+12 delar
Slutpris550 SEK
4594
Bestickservis, 1950/60-tal, ca. 50 delar
Slutpris250 SEK
564
Parti diverse, 13 delar
Slutpris200 SEK
4832
Mjölkskummare, Aeroccino, Nespresso
Slutpris300 SEK
4411
Samling mortlar, ca. 22 delar
Slutpris1 100 SEK
4468
Kafferost, 1800-tal
SlutprisInga bud
4470
Kanna samt 7 st. glögglas, 1900-tal
Slutpris200 SEK
4491
Matberedare, OBH Nordica, 6690
Slutpris450 SEK
4646
Parti husgeråd, 7 delar
Slutpris200 SEK
4662
2 st. äldre plåtburkar
SlutprisInga bud