- AllaRensa filter
4795
4 st. bilmodeller, Franklin mint precision models 1:24
Slutpris700 SEK
4797
Slutpris650 SEK
4811
Bordslampa, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
4812
Stationär dator, Lenovo, S500
Slutpris350 SEK
4813
Slutpris200 SEK
4814
Parti kontakter, dimmers m.m. Eljo, obegagnade
Slutpris500 SEK
4815
Glasservis, Gulli, Siegfrid Ståhl, Skruf, 22 delar
SlutprisInga bud
4819
4 st. golvlampor, Belid m. fl. 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
4792
Slutpris700 SEK
4825
Satsbord, modernt
Slutpris200 SEK
4827
Matsalsbord, rokokostil, 1900-tal, Italien
Slutpris200 SEK
4830
Väggspegel, Fröske, 1900-talets mitt
Slutpris250 SEK
4831
Kavaj, Marimekko, Mika Piirainen, Finland
Slutpris350 SEK
4835
8 st. kuverttallrikar, nysilver, 1900-tal
Slutpris500 SEK
4836
6+6+5 st. tallrikar, Stockholm IKEA Quality
SlutprisInga bud
4841
Parti seriemagasin, mestadels Fantomen och X9
Slutpris300 SEK
4826
TV-apparat, Sony, 48, KDL48R553C
Slutpris1 700 SEK