Avslutad
Oljemålning på duk, Birger Öberg
4704
Slutpris200 SEK
Avslutad
Parti camping & fritid, 11 delar
4711
SlutprisInga bud
Avslutad
6 st. oljemålningar, Lennart Örnebäck
4712
SlutprisInga bud
Avslutad
Klaffbord med låda, 1900-talets första hälft
4714
Slutpris200 SEK
Avslutad
Golvur, GB, 18/1900-tal Mini
4715
Golvur, GB, 18/1900-tal Mini
SlutprisInga bud
Avslutad
Dekorationsbrasa, EWT, Optiflame, SNE20
4716
Slutpris200 SEK
Avslutad
Golvlampa, 1900-talets slut
4717
Golvlampa, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
Avslutad
Piedestal, Empirestil, 1900-tal
4719
Slutpris250 SEK
Avslutad
Dammsugare, Electrolux, EUSC66-SB
4720
Slutpris450 SEK
Avslutad
Skåp med lådor, 1900-talets senare del
4723
SlutprisInga bud
Avslutad
Silverpokal, C.G.H, 1941
4725
Silverpokal, C.G.H, 1941
Slutpris1 900 SEK
Avslutad
piedestal, 1900-tal
4726
piedestal, 1900-tal
SlutprisInga bud
Avslutad
Trappall, 1900-talets senare del
4727
Slutpris250 SEK
Avslutad
Byrå, 1900-talets andra hälft
4728
Byrå, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Avslutad
Damskrivbord, 1900-tal
4729
Damskrivbord, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Avslutad
TV-apparat, Samsung, 48, UE48J5105AK
4724
Slutpris550 SEK
Avslutad
Karmstol, 1800-tal
4731
Karmstol, 1800-tal
SlutprisInga bud
Avslutad
Kandelaber, 19/2000-tal
4732
Kandelaber, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
Avslutad
Skål Fågel skuren i trä, 1900-tal
4733
Slutpris200 SEK
Avslutad
Dammsugare, Electrolux, ZU00RIGNIR
4734
Slutpris650 SEK
Avslutad
Apoteksvåg med viktset, 1900-talets senare del
4741
Slutpris200 SEK
Avslutad
TV-apparat, Philips, 32, 32PFS6402/12
4742
Slutpris600 SEK
Avslutad
Parti bordslampor, moderna, 10 delar
4743
Slutpris200 SEK
Avslutad
Parti nysilverföremål, ca. 17 kg.
4744
Slutpris450 SEK
Avslutad
Glasservis Marski Tapio Wirkkala, ca. 35 delar
4745
Slutpris300 SEK
Avslutad
5 st. masker, orientaliska, Kina och Japan
4746
SlutprisInga bud
Avslutad
2 st. äldre bordsur, 1900-tal
4752
2 st. äldre bordsur, 1900-tal
SlutprisInga bud
Avslutad
3 st. figuriner Jakt och Fiske
4753
Slutpris200 SEK
Avslutad
Bordslampa, Göran Wärff, Kosta, 1900-talets andra hälft
4754
Slutpris450 SEK
Avslutad
Skulptur Segelbåt Hoselton, Kanada
4755
Slutpris500 SEK
Avslutad
Byggradio, Sangean, UtilityRadio U2
4756
Slutpris200 SEK
Avslutad
Parvaser, 1900-tal, Italien
4757
Parvaser, 1900-tal, Italien
Slutpris200 SEK
Avslutad
Oljemålning, Max Hellberg
4761
Oljemålning, Max Hellberg
SlutprisInga bud
Avslutad
Etsning, Ulla Fries Puya
4766
Etsning, Ulla Fries Puya
Slutpris350 SEK
Avslutad
4 st. bilmodeller, Franklin mint precision models 1:24
4781
Slutpris1 200 SEK
Avslutad
4784
Slutpris550 SEK
Avslutad
4782
Slutpris600 SEK
Avslutad
4785
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
4780
Slutpris800 SEK
Avslutad
4783
Slutpris700 SEK
Avslutad
4786
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
4787
Slutpris650 SEK
Avslutad
4788
Slutpris400 SEK
Avslutad
4789
Slutpris1 200 SEK
Avslutad
4790
Slutpris900 SEK
Avslutad
4791
Slutpris650 SEK
Avslutad
4793
Slutpris350 SEK
Avslutad
4794
Slutpris1 200 SEK