- AllaRensa filter
4704
Oljemålning på duk, Birger Öberg
Slutpris200 SEK
4711
Parti camping & fritid, 11 delar
SlutprisInga bud
4712
6 st. oljemålningar, Lennart Örnebäck
SlutprisInga bud
4714
Klaffbord med låda, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
4715
Golvur, GB, 18/1900-tal Mini
SlutprisInga bud
4716
Dekorationsbrasa, EWT, Optiflame, SNE20
Slutpris200 SEK
4717
Golvlampa, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
4719
Piedestal, Empirestil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
4720
Dammsugare, Electrolux, EUSC66-SB
Slutpris450 SEK
4723
Skåp med lådor, 1900-talets senare del
SlutprisInga bud
4725
Silverpokal, C.G.H, 1941
Slutpris1 900 SEK
4726
piedestal, 1900-tal
SlutprisInga bud
4727
Trappall, 1900-talets senare del
Slutpris250 SEK
4728
Byrå, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
4729
Damskrivbord, 1900-tal
Slutpris300 SEK
4724
TV-apparat, Samsung, 48, UE48J5105AK
Slutpris550 SEK
4731
Karmstol, 1800-tal
SlutprisInga bud
4732
Kandelaber, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
4733
Skål Fågel skuren i trä, 1900-tal
Slutpris200 SEK
4734
Dammsugare, Electrolux, ZU00RIGNIR
Slutpris650 SEK
4741
Apoteksvåg med viktset, 1900-talets senare del
Slutpris200 SEK
4742
TV-apparat, Philips, 32, 32PFS6402/12
Slutpris600 SEK
4743
Parti bordslampor, moderna, 10 delar
Slutpris200 SEK
4744
Parti nysilverföremål, ca. 17 kg.
Slutpris450 SEK
4745
Glasservis Marski Tapio Wirkkala, ca. 35 delar
Slutpris300 SEK
4746
5 st. masker, orientaliska, Kina och Japan
SlutprisInga bud
4752
2 st. äldre bordsur, 1900-tal
SlutprisInga bud
4753
3 st. figuriner Jakt och Fiske
Slutpris200 SEK
4754
Bordslampa, Göran Wärff, Kosta, 1900-talets andra hälft
Slutpris450 SEK
4755
Skulptur Segelbåt Hoselton, Kanada
Slutpris500 SEK
4756
Byggradio, Sangean, UtilityRadio U2
Slutpris200 SEK
4757
Parvaser, 1900-tal, Italien
Slutpris200 SEK
4761
Oljemålning, Max Hellberg
SlutprisInga bud
4766
Etsning, Ulla Fries Puya
Slutpris350 SEK
4781
4 st. bilmodeller, Franklin mint precision models 1:24
Slutpris1 200 SEK
4784
Slutpris550 SEK
4782
Slutpris600 SEK
4785
Slutpris1 100 SEK
4780
Slutpris800 SEK
4783
Slutpris700 SEK
4786
Slutpris1 100 SEK
4787
Slutpris650 SEK
4788
Slutpris400 SEK
4789
Slutpris1 200 SEK
4790
Slutpris900 SEK
4791
Slutpris650 SEK
4793
Slutpris350 SEK
4794
Slutpris1 200 SEK