- AllaRensa filter
4378
Vagga/barnsäng, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
4379
Rollator, Server, SRWRL600
Slutpris200 SEK
4394
1 par taklampor, Fagerhult, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
4399
1 par termobyxor, durAtec exterme, 8848 Altitude
Slutpris200 SEK
4400
Bordslampa, Herstal, Lime E14, 1980/90-tal
Slutpris250 SEK
4401
2 st. filmkameror, Sony, DCR-TRV310E och CCD-V30E
Slutpris450 SEK
4405
Bordslampa, omarbetad vas, orientalisk, Kina
SlutprisInga bud
4406
Bordslampa, Elit 702, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
4402
Parti verktyg, varierande fabrikat och användningsområde
Slutpris250 SEK
4410
Metallback/korg med handtag, 1900-tal
SlutprisInga bud
4411
Samling mortlar, ca. 22 delar
Slutpris1 100 SEK
4412
Kristallkrona, Empirestil, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
4413
Oljemålning på duk, tillskriven Evy Låås
SlutprisInga bud
4420
Oljemålning på duk, Gerhard Karlmark
Slutpris200 SEK
4421
Färglitografi, Stig Slas Claesson
Slutpris200 SEK
4422
Oljemålning på duk, Anshelm Dahl
SlutprisInga bud
4435
Kompressor, FX, 225 new generation
Slutpris850 SEK
4445
Lodur, GB, 1900-tal, mahogny
Slutpris900 SEK
4465
2 st. äldre bordsur, Junghans samt Jerome & Co.
Slutpris200 SEK
4466
Äldre radioapparat, AGA, typ 2743
SlutprisInga bud
4467
Bordskista, 1800-tal
SlutprisInga bud
4468
Kafferost, 1800-tal
SlutprisInga bud
4469
Kuddfodral, Jim Thompson, 40*40 cm.
SlutprisInga bud
4470
Kanna samt 7 st. glögglas, 1900-tal
Slutpris200 SEK
4471
Väggpendyl, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
4472
Stort parti figuriner Jultomtar
Slutpris400 SEK
4473
Parti leksaksbilar, ca. 32 delar varierande ålder och fabrikat
Slutpris200 SEK
4474
11 st. vinglas, 1900-tal, slipad dekor av blommor
Slutpris200 SEK
4475
3 st. skålar samt 2 st. vaser, Lindshammar och Strömbergshyttan
Slutpris350 SEK
4480
Stort parti DVD-film, barnfilm, varierande titlar
Slutpris750 SEK
4485
Vinylspelare, Pioneer, PL-200X
Slutpris450 SEK
4486
Kasettdäck samt amplifier, Pioneer, CT-506 och SA-408
Slutpris450 SEK
4488
Minimotionscykel, Fjoerdesports, T D CT-CCA
SlutprisInga bud
4490
Parti LEGO, mycket hopbyggt
Slutpris350 SEK
4492
Träsnitt, Torsten Jurell
SlutprisInga bud
4487
TV-apparat, Skantic, 24, B2425FHD DVD
Slutpris350 SEK
4493
Resväska med sjuksköterskeuniformer, 1950-tal
Slutpris250 SEK
4491
Matberedare, OBH Nordica, 6690
Slutpris450 SEK
4494
Handknuten matta, orientalisk, 296*197 cm.
Slutpris450 SEK
4497
TV-apparat, Andersson, 32, LED32511 FHD PVR
Slutpris200 SEK
4498
Äldre radioapparat, Telefunken, Andante9-S
SlutprisInga bud
4499
Kinamatta, 155*92 cm.
Slutpris250 SEK
4489
Handknuten matta, orientalisk, 310*220 cm.
Slutpris1 000 SEK
4500
Handknuten matta, orientalisk, 180*97 cm.
Slutpris350 SEK
4545
Parti serietidningar och pockets, Svenska Mad
Slutpris350 SEK
4575
Seriegrafi, Sven Inge Höglund
Slutpris200 SEK
4576
Oljemålning, naken kvinna
Slutpris200 SEK
4577
Tryck, Karta öfver Wexiö Stad
SlutprisInga bud