551 Blandteknik, Gunnar Falk

551a_8dcfd9adb885422_med.jpeg
  • 551a_8dcfd9adb885422_sm.jpeg
  • 551b_8dcfd9adc4f90f1_sm.jpeg
  • 551c_8dcfd9add7b0fab_sm.jpeg

(f. 1955) signerad och daterad 1991, "Komposition"

  • Storlek:dagmått 32*24 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
*Följerätt tillkommer