4427 Färglitografi, Mona Starfelt

125a_8dcf99506ce1bbb_med.jpeg
  • 125a_8dcf99506ce1bbb_sm.jpeg
  • 125b_8dcf99507a56cd2_sm.jpeg
  • 125c_8dcf99508a077ab_sm.jpeg
  • 125d_8dcf995098a8f08_sm.jpeg
  • 125e_8dcf9950aaf4a00_sm.jpeg
(1931-2009) signerad, numrerad och daterad 1/190, 1985 Agnes Charlotta dagmått 46*49,5 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
    *Följerätt tillkommer