36. 3 st. barstolar, 1900-talets senare del
stomme i kromad metall, stoppad sits i galon, lösa sitsar, visst slitage, repor, fläckar och märken samt tejprester
Objektet avslutas
Avslutat rop
25 januari 2024 19:11
Budgivning
500 kr
Tors 25 2024 -
450 kr
Tors 25 2024 -
400 kr
Tors 25 2024 -
350 kr
Tors 25 2024 -
300 kr
Ons 24 2024 -
250 kr
Lör 20 2024 -
200 kr
Fre 19 2024
Auktionsinformation
Utlämningstider: Fredag den 26/1 kl 9-16, lördag den 27/1 kl 11-16, måndag den 29/1 kl 9-17, tisdag den 30/1 kl 9-17 samt onsdag den 31/1 kl 9-17.*Webbauktionens första objekt börjar på torsdag den 25:e januari kl 19 och objekten kommer sedan auktioneras i nummerordning med fasta tider, ca 180-200 utrop i timmen.
*20% köparprovision samt 20:- i slagavgift tillkommer på samtliga poster.
Visning på onsdag 24:e januari kl 15-19 samt torsdag 25:e januari kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)