13. Kryddställ, Reda, 1930/40-tal
för vägg, med med burkar och skeppor i glas, ram i trä, H 34, B 113, D 19 cm. delvis bemålad, fläckar, repor och märken, flertalet lock saknas (Bord 1)
Objektet avslutas
Avslutat rop
11 april 2024 19:07
Budgivning
3 200 kr
Tors 11 2024 -
3 200 kr
Tors 11 2024 -
3 000 kr
Tors 11 2024 -
2 900 kr
Tors 11 2024 -
2 800 kr
Tors 11 2024 -
2 700 kr
Tors 11 2024 -
2 600 kr
Tors 11 2024 -
2 500 kr
Tors 11 2024 -
2 500 kr
Tors 11 2024 -
2 400 kr
Tors 11 2024
Auktionsinformation
Utlämningstider: Fredag den 12/4 kl 9-16, lördag den 13/4 kl 11-16, måndag den 15/4 kl 9-17, tisdag den 16/4 kl 9-17 samt onsdag den 17/4 kl 9-17.*Webbauktionens första objekt börjar på torsdag den 11:e april kl 19 och objekten kommer sedan auktioneras i nummerordning med fasta tider, ca 180-200 utrop i timmen.
Visning på onsdag 10:e april kl 15-19 samt torsdag 11:e april kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)