- Konst, tavlorRensa filter
4678
Litografi, Svenolov Ehrén
SlutprisInga bud
4679
Karta, Lidingö, senare tryck
SlutprisInga bud
4683
äldre Blad, porträtt av Jenny Lind
SlutprisInga bud
4697
Oljemålning på duk, Malte Särlöv
SlutprisInga bud
4698
2 st. oljemålningar, Bo Von Schwerin
SlutprisInga bud
4699
Oljemålning på duk, Knut Ljungberg
Slutpris250 SEK
4700
Litografi, Edouard Goerg
SlutprisInga bud
4701
Akvarell, Hans Abrahamsson
Slutpris200 SEK
4702
Pastell, Hans Sandén
SlutprisInga bud
4704
Oljemålning på duk, Birger Öberg
Slutpris200 SEK
4712
6 st. oljemålningar, Lennart Örnebäck
SlutprisInga bud
4755
Skulptur Segelbåt Hoselton, Kanada
Slutpris500 SEK
4761
Oljemålning, Max Hellberg
SlutprisInga bud
4766
Etsning, Ulla Fries Puya
Slutpris350 SEK