562 Vägglampas, 1900-talets andra hälft

562a_8dcfd9b64b48297_med.jpeg
  • 562a_8dcfd9b64b48297_sm.jpeg
  • 562b_8dcfd9b6597d214_sm.jpeg

mässing, glas

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 30 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK