no 1136552, Franke & Heidecke, Tyskland, 1900-talets mitt, Tessar 1:3,5 f=7,5, Zeiss-Opton Nr. 529813, slitage, smärre skador, ej funktionstestad/genomgången (Vitrin II)
Objektet avslutas Avslutat rop 11 april 2024 19:21

Budgivning

  • 850 kr
    Tors 11 2024
  • 800 kr
    Tors 11 2024
  • 750 kr
    Tors 11 2024
  • 700 kr
    Tors 11 2024
  • 650 kr
    Tors 11 2024
  • 600 kr
    Tors 11 2024
  • 550 kr
    Tors 11 2024
  • 500 kr
    Tors 11 2024
  • 450 kr
    Tors 11 2024
  • 400 kr
    Lör 06 2024
Visa alla

Auktionsinformation

Utlämningstider: Fredag den 12/4 kl 9-16, lördag den 13/4 kl 11-16, måndag den 15/4 kl 9-17, tisdag den 16/4 kl 9-17 samt onsdag den 17/4 kl 9-17.

*Webbauktionens första objekt börjar på torsdag den 11:e april kl 19 och objekten kommer sedan auktioneras i nummerordning med fasta tider, ca 180-200 utrop i timmen.

Visning på onsdag 10:e april kl 15-19 samt torsdag 11:e april kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)