27. Färglitografi, Esaias Thorén
komposition med ansikten, delvis kolorerat, signerad & daterad -59 mått på ram H 57 B 83 cm mått på motiv H 35 B 60 cm (Vägg 1)
Objektet avslutas
Avslutat rop
11 april 2024 19:08
Budgivning
1 000 kr
Tors 11 2024 -
950 kr
Tors 11 2024 -
950 kr
Tors 11 2024 -
900 kr
Tors 11 2024 -
850 kr
Tors 11 2024 -
800 kr
Lör 06 2024 -
750 kr
Lör 06 2024 -
700 kr
Lör 06 2024 -
650 kr
Lör 06 2024 -
600 kr
Fre 05 2024
Auktionsinformation
Utlämningstider: Fredag den 12/4 kl 9-16, lördag den 13/4 kl 11-16, måndag den 15/4 kl 9-17, tisdag den 16/4 kl 9-17 samt onsdag den 17/4 kl 9-17.*Webbauktionens första objekt börjar på torsdag den 11:e april kl 19 och objekten kommer sedan auktioneras i nummerordning med fasta tider, ca 180-200 utrop i timmen.
Visning på onsdag 10:e april kl 15-19 samt torsdag 11:e april kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)