204. Bord med 4 stolar, gustaviansk stil
bord med glasskiva H 74 B 94 L 150 cm med 2 st iläggsskivor á 30 cm slitage och vissa skador/märken på skiva, stolar med slitage, del saknas på krön, vissa fläckar
Objektet avslutas
Avslutat rop
11 april 2024 20:07
Budgivning
200 kr
Tors 11 2024
Auktionsinformation
Utlämningstider: Fredag den 12/4 kl 9-16, lördag den 13/4 kl 11-16, måndag den 15/4 kl 9-17, tisdag den 16/4 kl 9-17 samt onsdag den 17/4 kl 9-17.*Webbauktionens första objekt börjar på torsdag den 11:e april kl 19 och objekten kommer sedan auktioneras i nummerordning med fasta tider, ca 180-200 utrop i timmen.
Visning på onsdag 10:e april kl 15-19 samt torsdag 11:e april kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)