183. Reaktionsmätare, "Testo" Apparatbolaget Lundin & son, 1900-talets andra hälft
fanerat trä, plexiglas, H 50.5, B 31.5, D 6.5 cm. ej funktionstestad, saknar nyckel, slitage, fanerskador
(Bord 2)
Objektet avslutas
Avslutat rop
07 december 2023 20:14
Budgivning
3 200 kr
Tors 07 2023 -
3 000 kr
Tors 07 2023 -
2 900 kr
Tors 07 2023 -
2 800 kr
Tors 07 2023 -
2 700 kr
Tors 07 2023 -
2 600 kr
Tors 07 2023 -
2 500 kr
Tors 07 2023 -
2 400 kr
Tors 07 2023 -
2 300 kr
Tors 07 2023 -
2 200 kr
Tors 07 2023
Auktionsinformation
Utlämningstider: Fredag den 8/12 kl 9-16, lördag den 9/12 kl 11-16, måndag den 11/12 kl 9-17, tisdag den 12/12 kl 9-17 samt onsdag den 13/12 kl 9-17.*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 20:- slagavgift tillkommer).
*Webbauktionens första objekt börjar på torsdag den 7:e december kl 19 och objekten kommer sedan auktioneras i nummerordning med fasta tider fram till ca 22,30.